top of page
obraz_2023-02-11_210643923.png

Witamy w złobku Bajkowa Polanka — miejscu, w którym dzieci mogą się rozwijać, uczyć i bawić. Twoje dzieci zasługują na wszystko, co najlepsze, więc przyprowadź je do nas, by przebywały w otoczeniu, które zachęca do rozwijania ciekawości i zabawy.

przycisk2-zielony.png
przycisk2.png
LOGO_TRANSPARENTNE_2023-01-07 004420.png

bezpieczeństwo

rodzinna atmosfera

  • Facebook

Nasze korzenie

W żłobku Bajkowa Polanka zapewniamy świetną opiekę i bezpieczne środowisko dla Twoich dzieci. Postępując zgodnie z naszą misją, wizją i wartościami, tworzymy bezpieczne, stymulujące i przyjazne środowisko, w którym dzieci z radością uczą się nowych rzeczy.

Zapewniamy naszym podopiecznym narzędzia, których potrzebują do przyszłego rozwoju. Nasze wyjątkowe programy edukacyjne powstały z połączenia różnorodnych teorii nauczania. Ich cechą wspólną jest to, że zawsze mają na uwadze dobro dziecka i umożliwiają praktyczną naukę poprzez zdobywanie doświadczenia i przeprowadzanie eksperymentów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Father and Son Playing

Żłobek Bajkowa Polanka — nasza misja

Od rozwoju umiejętności radzenia sobie z kupką na nocniku, do podstawowych umiejętności językowych, a w sprawdzonej tradycyjnej formule o nabycie umiejętności społecznych i twórczą ekspresję — dzieci w żłobku Bajkowa Polanka stale biorą udział w nowych aktywnościach. Opieramy się na mocnych stronach i zainteresowaniach każdego dziecka, aby pomóc mu zbudować solidne fundamenty, na których może oprzeć swoją przyszłość. 

Jesteśmy dla Państwa każdego dnia aby stwarzać dzieciom cudowny świat pełen zabaw edukacyjnych, rozwijać pasje oraz zainteresowania. Mamy do zaoferowania zajęcia z języka angielskiego,  logorytmiki oraz dogoterapii z przyjacielem dzieci Marco. Oferujemy również zajęcia muzyczno-rytmiczne, zajęcia sensoryczno-plastyczne oraz zajęcia sportowo-ruchowe  prowadzone przez ciocie oraz zajęcia popołudniowe : bajkowe czytanie, bajkowe skakanie, bajkowe budowanie, bajkowe poznawanie oraz bajkowe bazgranie.

Nasza Kuchnia

Citrus Fruits

Domowe gotowanie

Nasz żłobek posiada własną kuchnię oraz bardzo pyszne obiadki z cateringu z przedszkola Bajkowa Polanka, gdzie gotuje nam ciocia Karolina. Dbamy o to aby posiłki dostarczane dzieciom miały niezbędne składniki odżywcze oraz energetyczne odpowiednie dla ich wieku. Uwzględniamy również diety oraz alergie dzieci.

Dieta dostosowana do wieku dziecka

My wiemy, że: 
Posiłki dla dzieci powinny być przygotowane wyłącznie z wysokogatunkowych produktów spożywczych: mleka i przetworów mlecznych, pełnowartościowych produktów zbożowych, mięsa, ryb, warzyw i owoców.

"...BEZY" - czyli diety wykluczające

bez glutenu
bez laktozy
bez mięsa

Wiemy jak dieta może wpłynąć na rozwój dziecka dlatego bardzo poważnie traktujemy 

Zespół to my!

16 lat doświadczenia mówi za siebie!

Wiemy, że jesteśmy wujkami i ciociami na co dzień dla Waszych pociech, zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę odgrywamy przez 8 do 10h dziennie w życiu dzieci. Otwartość, szczerość i uczucie wraz z pasją pozwala nam cieszyć się z zabawy która jest pracą. Tak można tylko w Bajkowa Polanka 

Zabawki dzieci

REKRUTACJA 2023

W prywatnym żłobku „Bajkowa Polanka” miesięczny koszt pobytu dziecka w żłobku wynosi 1400 zł, cena zawiera koszty zajęć dodatkowych, dodatkowo naliczana jest opłata za wyżywienie 17 zł za dzień oraz jednorazowa opłata wpisowa nie podlegająca zwrotowi wynosząca 700 zł.


W sprawie rekrutacji prosimy o kontakt z  Dyrektorem pod numerem telefonu:

694-419-016 lub poprzez kartę zgłoszenia
lub osobiście w placówce. 

przycisk2-zielony.png
Prosząc o Smoczek

Wyprawka

  • Ubranka na zmianę

  • Buciki

  • Chusteczki nawilżone

  • Pieluszki

  • Butelka lub kubeczek do picia

  • Kremik pielęgnacyjny

  • Smoczek ( jeżeli maluch używa)


Prosimy aby przyniesione przez Państwa rzeczy były podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka!

Dla zagonionych "tatusiów" możliwość zakupu wyprawki na miejscu. 

Matek i niemowląt

Rodzicu - to jest bardzo ważne!

Adaptacja

Adaptacja jest bardzo ważnym elementem rozpoczęcia przygody ze żłobkiem. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego dziecka oraz dostosowanie programu adaptacji pod jego potrzeby.


Pierwsze dni maluch przebywa w Sali z rodzicem, a potem stopniowo, jeśli wykaże taką gotowość, zaczyna zostawać sam. Powoli również wydłużamy czas pobytu, żeby za bardzo nie stresować maluszka.

Kontakt

ul Polanka 16

tel. 694 419 016

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page